Pravidla AAF Company

Pravidla naší guildy

1. Nebuďte vulgární, agresivní a nenávistní vůči ostatním a hl. se nehádejte zbytečně kvůli hovadinám a to jak na Discordu, tak v chatu ve hře!

2. V žádné roomce na guildovním Discordu nešiřte závadný a nežádaný obsah, pornografii, atd.

3. Když dáte, nebo umíte těžit nějaký materiál na T7+, tak si řekněte na Discordu GM @AlchyCZ#7346 (ve hře Alfizz) o ikonku za nick.

4. Respektujte a poslouchejte vedení guildy. Jestli budete mít stížnost na nějakého člena guildy, nebo na člena vedení guildy, tak kontaktujte přes soukromou zprávu na Discordu GM @AlchyCZ#7346 a popište v ní o co se jedná, popřípadě doložte nějaký důkaz v podobě screenu, atd…

5. Každý člen musí být na našem guildovním Discordu, musí ho pravidelně sledovat a být na něm aktivní a musí mít přiřazena správná práva. Proto si to hlídejte, popřípadě kontaktujte někoho z vedení, aby vám hl. práva nastavil. Vedlejší práva a role si pak můžete nastavovat na DS sami, podle toho co aktuálně hrajete za roli ve hře a to v roomce # vyber_role.

6. Jestliže je guilda v nějaké alianci, tak každý člen guildy musí mít i alianční Discord a musí si zde zažádat o patřičná práva a přečíst si pravidla dané aliance. Každá aliance může mít jiná pravidla a za porušení těchto pravidel obvykle aliance požaduje, aby guilda vyloučila z guildy konkrétního člena, který tyto pravidla porušil, takže doporučuji si je vždy přečíst.

7. Každý člen guildy si musí časem udělat minimálně 2 řádné ZvZ buildy. A to buď DPS a Tanka a nebo DPS a Healera. Pro začátek vám stačí jeden řádný ZvZ buildy. Jestli nevíte co je to ZvZ build, tak se podívejte do roomky # zvz_buildy na našem DS.

8. Je přísně zakázáno těžit jakýkoliv materiál na aliančním území. Území na mapě se dělí takto: nepřátelské území je ČERVENÝ čtverec, alianční je FIALOVÝ čtverec a území naší guildy je ZELENÝ čtverec. Na našem guildovním území těžit můžete, ale pouze enchantované materiály a vždy se první zeptejte.

Tak na co ještě čekáš? Připoj se k nám!

Aafcompany.cz © 2019. Všechna práva vyhrazena.