O guildě AAF Company

Jsme Guilda s budoucnoustí!

Naše guilda je druhá nejdéle aktivní CZ/SK guilda ve hře, která funguje cca jeden a půl roku. Byla založena 3 kamarády, aby spojovala CZ/SK hráče a hlavně, aby ukázala, že se dají dělat věci o dost lépe, než je CZ/SK standart v hrách obecně. Naše guilda se snaží poukázat na to, že jde hl. o dobrou partu lidí a zábavu, než o "čísílka" a počty. To ovšem neznamená, že by jsme hru nehráli vážně. I přes více přátelský přístup se stále snažíme posouvat výš a držet krok s ostatními guildami ve hře.

Zaměření naší guildy je tzv. PvX (PvP i PvE). Díky již zmíněnému přátelskému přístupu a PvX zaměření jsme i výborná guilda jak pro pokročilé hráče, tak i pro nové hráče co se chtějí něco naučit a začít hrát hru aktivně, protože si u nás vyzkouší vše co Albion Online nabízí.

Jestli se ti popis naší guildy zalíbil a chceš se k nám připojit, tak zajdi na stánku "Nábor do guildy", kterou najdeš zde na webu a kde máš veškeré info co pro to udělat.

Pro co bojujeme!

Snažíme se spojit aktivní CZ/SK hráče, kterým jde především o zábavu a fajn komunitu než o počty. Jde nám o to dělat věci lépe, než dělá většina CZ/SK guildy v hrách obecně. Základem, ale toho všeho jsou kvalitní a věrní hráči co guildu tvoří. Proto hledáme hráče, kteří mají chuť se hru naučit a rádi si nechají poradit a to ne jen v PvP, ale i v PvE a hl. kteří bojují za guildu a ne jen za sebe.

Chceme vytvořit největší CZ/SK Albion komunitu co půjde. To neznamená, že potřebujeme všechny CZ/SK hráče pouze u nás v guildě. Chápeme, že může být v Albionu více CZ/SK guild, které se zaměřují třeba pouze jen na něteré části hry a proto v tomto nikoho nechceme omezovat. Rádi bychom vytvořili jednu velkou CZ/SK alianci a nebo všechny CZ/SK guildy spojili v nějaké už existující zahraniční alianci.

Tak na co ještě čekáš? Připoj se k nám!

Aafcompany.cz © 2019. Všechna práva vyhrazena.